Dopravní nehoda na silnici z Rožnova pod Radhoštěm do Valašské Bystřice dne 04.06.2017

04.06.2017

(4. 6. 2017) Dnes po půlnoci zasahovali hasiči u dopravní nehody osobního auta u Valašské Bystřice na Vsetínsku.

Oznámení o dopravní nehodě osobního vozu na kopci Hlaváčky, na silniční komunikaci mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Valašskou Bystřicí, přijali hasiči v 00:58 hodin. Oznamovatel dále sdělil, že automobil je v příkopě a posádka mimo vozidlo. K odstranění následků dopravní nehody byla vyslána jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm s jedním zásahovým vozem.

Hasiči na místě poskytli předlékařskou pomoc jednomu z členů posádky, který si stěžoval na bolest hrudníku. Později zraněného muže předali do péče zdravotníkům, kteří ho odvezli k dalšímu vyšetření do nemocnice. Z poškozeného vozu neunikaly žádné provozní kapaliny. Hasiči provedli protipožární opatření.

Po zadokumentování nehody policií hasiči uklidili silnici a vrátili se zpět na stanici.

zdroj informací: www.hzscr.cz