Spolujezdkyně nepřežila nehodu motocyklu.

28.06.2017

(28. 6. 2017) Smrtelná dopravní nehoda motocyklu v obci Hutisko-Solanec v okresu Vsetín.

V 18:50 hodin přijali hasiči oznámení o dopravní nehodě motocyklu v Hutisku-Solanci, místní část Solanec pod Soláněm, ve směru na Velké Karlovice. Oznamovatel sdělil, že jsou na místě dvě zraněné osoby.

K hlášené nehodě vyjela jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotka dobrovolných hasičů z Karolinky.

V době příjezdu byla na místě poškozená motorka. Řidič motorky byl v péči záchranářů. Spolujezdkyně bohužel podlehla svým zraněním. K místu nehody přiletěl i vrtulník letecké záchranné služby.

Hasiči provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zachytili sorbční rohoží.

Po celou dobu šetření nehody byla silniční komunikace oboustranně uzavřena. Provoz byl obnoven kolem 21:30 hodin.

zdroj informací:  www.hzscr.cz

Informace Policie ČR

Tragická dopravní nehoda

VSETÍNSKO: Při havárii motocyklu zemřela spolujezdkyně.

Dnes k večeru krátce před sedmou hodinou došlo mezi obcemi Velké Karlovice a Hutisko - Solanec k tragické dopravní nehodě. Zemřela při ní devětadvacetiletá spolujezdkyně na motocyklu.

Osmadvacetiletý řidič motocyklu značky Kawasaki jel ve směru od Velkých Karlovic. Na rovném avšak mokrém úseku vozovky z doposud přesně nezjištěných příčin s motocyklem upadl na zem a jeho spolujezdkyně po pádu narazila do stromu. Utrpěla při tom zranění neslučitelná se životem. Řidič byl zraněn lehce. Dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní.

Nehodu nyní vyšetřují vsetínští dopravní policisté společně s kriminalisty.

28. června 2017, por. Mgr. Simona Kyšnerová

zdroj informací: www.policie.cz