AKTUALITY ZÁSAHY

V 11:25 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renault k záchraně osoby z lesa v obci Hutisko Solanci. Současně byla na místo události vyslána místní jednotka SDH Hutisko-Solanec, jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí ,posádka ZZS a LZS Ostrava. Po příjezdu na místo události jednotka asistovala posádce ZZS při ošetření pacienta a uložení do...

V 13:36 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renault k vážné dopravní nehodě v Rožnově pod Radhoštěm na ul. Meziříčská. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS, Policie ČR a městská policie města Rožnova. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda osobního automobilu a...

Ve 13:06 hod. byla jednotka vyslána do lokality Videčské Paseky, kde byl nahlášen požár klestí po těžbě a na místě události se nikdo nenacházel. Na místo události byla současně vyslána jednotka SDH Valašská Bystřice a místní jednotka SDH Vidče. Po příjezdu na místo události byl požár postupně lokalizován a likvidován za použití tří vodních proudu.

V 18:40 hod. byla jednotka vyslána k likvidaci bodavého hmyzu poblíž dětského hřiště na sídlišti Láz. Po příjezdu na místo události, byl zjištěný včelí roj, na jednom z keřů. Jednotka po shodnocení situace, vyrozuměla včelaře, který měl o včelí roj zájem. Po jeho příjezdu mu jednotka asistovali při odebrání celého roje. Následně se jednotka vrátila...

V 11:30 hod. byla jednotka vyslána k úniku zemního plynu na poškozeném plynovodu při výkopových pracích ve Městě Zubří, ul. Bořkova. Současně byla na místo události vyslána místní jednotka SDH Zubří. Na místo události dorazily obě jednotky současně, na přívodním potrubí byl zjištěn únik zemního plynu z poškozeného potrubí, jednotka provedla ruční...

Od cca 15 hod. odpolední vyjížděli jednotky k likvidaci následku přívalových dešťů, krátce po 17 hod. se situace náhle a rychle zhoršila což vedlo k zaplavení několika silnic, dalším škodám na majetku, zatopení objektu. Jednotky včetně povolaných okolních jednotek likvidovali následky bleskové povodně až do 23.05.2019 do 03:00 hod ranní. Pár...

Od dopoledních hodin, jednotka vyjížděla k několika zaplaveným komunikacím na Rožnovsku a jeho okolí, na ul. Lipová v Rožnově pod Radhoštěm docházelo následkem deště k zaplavování objektu Campu. Jednotka postupně za pomocí pytlů z písku provedla odklonění toku tak aby nezaplavovala místní Camp, a voda odtékala dále do kanalizace. Také řadu...

V 10:30 hod. vyjela jednotka s technikou CAS16 MAN 4x4 k nahlášenému požáru elektrické trouby v bytě panelového domu. Po příjezdu na místo události byl zjištěn již lokalizovaný požár elektroinstalace za kombinovaným plynovým sporákem a elektrickou troubou. Jednotka místo události překontrolovala a z důvoud uzjištění že majitel bytové jednotky před...

V 18:36 hod. byla jednotka vyslána k dopravní nehodě na silnici E442 v katastru obce Prostřední Bečva. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda dvou osobních automobilů, jednotka provedla protipožární opatření a jímáni uniklých provozních kapalin pomocí sorbentu. Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob. Po dobu zásahu byla...

Ve 12:08 hod. byla jednotka vyslána k dopravní nehodě ve městě Zubří, ul. Starozuberská. Současně byla na místo události vyslána posádka ZZS, Policie ČR a jednotka HZS Valašské Meziříčí. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda osobního automobilu, který havaroval do zděného plotu, řidič vozidla byl již v péči posádky ZZS....

V 00:54 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v obci Horní Bečva. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda osobního automobilu, který havaroval do zaparkovaného tahače s návěsem. V havarovaném automobilu se v době příjezdu jednotky na místo události nenacházela žádná osoba. Vzhledem k charakteru...

V 13:06 hod byla vyslána jednotka s technikou CAS24 Renault a CAS32 T815 k požáru louky po pálení v městě Zubří, místní části Pod Ostrým. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, jednotka SDH Zašová a místní jednotka SDH Zubří. Jednotka dorazila na místo události současně s místní jednotkou, požárem byla...

V 06:52 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renaul a CAS32 T815 k požáru v opuštěném a rozestavěném objektů na Horních Pasekách v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána Jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí. Po příjezdu na místo události byl zjištěn požár odpadů, který byl lokalizován a likvidován za použití...