Dopravní nehoda nákladního automobilu v katastru obce Zašová

11.06.2020

V 17:18 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě nákladního automobilu, který havaroval a skončil v příkopě poblíž železničních kolejí. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí a následně i jednotka HZS ze Správy železniční dopravní cesty Přerov. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že nehoda se obešla bez zranění. U havarovaného automobilu byly provedeny protipožární opatření. Po vyšetření nehody Policii ČR bylo havarované vozidlo postupně vyproštěno zpět na komunikaci.

Informace HZS Zlínského kraje:

Večerní dopravní nehoda kamionu omezila provoz na železnici u obce Zašová na Vsetínsku. Řidič skončil s vozidlem, převážejícím pouťovou atrakci, v příkopě a bez pomoci nebyl schopen vyjet zpět na komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění. Na místo vyjeli hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a hasiči města Rožnov pod Radhoštěm. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření. K úniku provozních kapalin nedošlo. Velitel zásahu si na místo nehody přivolal profesionální hasiče ze Správy železniční dopravní cesty Přerov, neboť kamion skončil v těsné blízkosti kolejí. Následně hasiči společně vyprostili havarované vozidlo zpět na cestu.