Hasiči nadále provádějí pravidelně dezinfekci městských budov

27.12.2020

Profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm nadále provádějí pravidelně dezinfekci všech budov městského úřadu a všech společných prostor Polikliniky v Rožnově pod Radhoštěm. Dezinfekce je prováděna za použití elektrických rozprašovačů dezinfekčního roztoku, který je určen pro plošnou povrchovou dezinfekci, za použití jednorázových ochranných obleků a masky opatřené ochranným filtrem. Jednotce asistuje hlídka městské policie Rožnova pod Radhoštěm, která zpřístupní vždy daný objekt a po provedení dezinfekce provede jeho uzamčení. Četnost a pravidelnost prováděných dezinfekci budov je dle rozhodnutí starosty města Rožnova pod Radhoštěm prováděno vždy o víkendu kdy jsou tyto budovy prázdné.