Železniční dopravu v katastru města Zubří zastavila převrácená vlečka

09.10.2021

V 06:57 byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě na železničním přejezdu mezi Zubřím a Rožnovem pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána jednotka Hasičského záchranného sboru správy železnic Přerov a Policie ČR. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno že při přejíždění železničního přejezdu zemědělskou technikou na pole, došlo k převrácení vlečky a vysypání nákladu. Jelikož vlečka zasahovala do jízdního profilu byla železniční doprava zastavena. Po příjezdu jednotky Hasičského záchranného sboru správy železnic Přerov si zásah převzali a po zadokumentování a vyšetření nehody bylo provedeno vyproštění vlečky a obnovení železniční dopravy.