Dopravní nehoda na silnici E442 v katastru obce Prostřední Bečva

31.07.2023

V 11:16 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě dvou osobních automobilů a autobusu na silnici E442 v katastru obce Prostřední Bečva. 

Na místo události byla současně vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.  

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje:


Dopravní nehoda autobusu a dvou osobních vozidel zaměstnala hasiče dnes v dopoledních hodinách u Prostřední Bečvy na Vsetínsku. 

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Valašské Meziříčí a jednotka hasičů města  Rožnova pod Radhoštěm. Po příjezdu se na místě nehody nacházely tři zraněné osoby, které byly v péči posádek ZZS. V autobuse cestovalo 10 osob a nikdo z nich zraněn. Hasiči na místě provedli zajištění nehody, zamezili úniku provozních kapalin a provedli protipožární opatření. Jedné osobě poskytl první psychickou pomoc vyškolený člen týmu posttraumatické péče. Po zadokumentování nehody byl jeden automobil naložen na vůz odtahové služby a druhý hasiči odtlačili mimo komunikaci, aby mohla být komunikace plně průjezdná. Po provedení úklidu vozovky se vrátili zpět na základny. (DM)