Dopravní nehoda na silnici E442 v městě Zubří

05.07.2022

V 02:09 byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v městě Zubří. Na místo události byla vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, jednotka HZS Správa železnic, státní organizace, posádka ZZS a policie ČR.

Informace HZS Zlínského kraje:

Dnes pod druhé hodině ranní došlo k nehodě osobního automobilu u města Zubří v okresu Vsetín. Osobní automobil narazil do železničního svršku a zůstal ležet na střeše mimo kolejiště. Hlídka Policie České republiky povolala na místo Zdravotnickou záchrannou službu Zlínského kraje kvůli možnému zranění řidiče. Provedli jsme protipožární opatření a místo nehody předali drážním hasičům. U nehody zasahovala jednotka HZS Zlínského kraje stanice Valašské Meziříčí, jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotka HZS Správa železnic, státní organizace. (RŽ)