Dopravní nehoda nákladního automobilu v Rožnově pod Radhoštěm

05.06.2023

V 10:14 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě nákladního automobilu na komunikaci směřující k obci Vidče. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje

Vsetínsku se dnes dopravní nehody také nevyhýbají a v tomto případě ne jedno oko zapláče nad škodou. Havárie vozidla se stala na ulici Videčská u Rožnova pod Radhoštěm směrem na Vidče, kde dopoledne po desáté hodině vyjel řidič s nákladním autem mimo cestu. Poté se převrátil na bok a na louku se mu vysypal převážející náklad. Řidič i jeho spolujezdec vyvázli bez zranění. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. Vytažení vozidla zpět na cestu si zajistil řidič. (LJ)