Dopravní nehoda se zraněním v Rožnově pod Radhoštěm

15.11.2022

V 19:12 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě na ul. Zuberská v Rožnově pod Radhoštěm. Na místo události byla současně vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje:

Po sedmé hodině večerní došlo u Rožnova pod Radhoštěm k srážce dvou osobních automobilů. Na místě nehody byla jako první jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm. Ta pomohla vystoupit jedné zraněné osobě z poškozeného automobilu a poskytla ji předlékařskou pomoc. V době příjezdu jednotky ze stanice Valašské Meziříčí byly zraněné osoby v péči Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Bylo provedeno protipožární opatření a zasypání uniklých provozních kapalin. K zabránění úniku pohonných hmot do kanalizace byly podél obrubníku položeny sorpční dečky. Po zadokumentování nehody Policií České republiky byl jeden automobil odtlačen z křižovatky a druhý naložen na vůz odtahové služby. Po úklidu silnice jsme se vrátili na stanici. (RŽ)