Dopravní nehoda v katastru obce Dolní Bečva

26.02.2022

V 01:39 byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS16 MAN 4x4 k dopravní nehodě na silnici E442 v katastru obce Dolní Bečva. Současně byla na místo události vyslána hlídka Policie ČR. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda jednoho osobního automobilu, který havaroval do dopravního značení a následně do zábradlí mostku. Na místě události se nacházela jedná osoba, která uvedla že vozidlo neřídila a řidič utekl, jelikož si osoba následně začala stěžovat bolest na hrudi byla na místo povolán posádka ZZS. Jednotka společně s Policii provedla prohledání okolí místa dopravní nehody, zda se zde nenachází řidič vozidla. Jednotka dále provedl protipožární opatření, jímání uniklých provozních kapalin a po vyšetření nehody Policie ČR bylo provedeno vyproštění havarovaného automobilu pomoci lanového navijáku umístěného na CAS16 MAN 4x4. Následně byl proveden závěrečný úklid komunikace.