Dopravní nehoda v katastru obce Trojanovice (MSK)

26.07.2023

V 15:00 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě na silnici č.58 vedoucí z Rožnova pod Radhoštěm směrem na Frenštát pod Radhoštěm. Na místo události byla současně vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že dopravní nehoda se nachází na území Moravskoslezského kraje a o této skutečnosti bylo informováno operační středisko HZS Zlk. Havarované vozidlo se nacházelo mimo komunikaci převrácené na střeše. Jedna zraněná osoba byla v době našeho příjezdu mimo havarované vozidlo a po příjezdu posádky ZZS předána do jejich péče, jelikož havarované vozidlo se nacházelo v těsné blízkosti potoku, z vozidla docházelo k úniku provozních kapalin, byly na vodní hladinu instalovány sorpční hadi a unikající provozní kapaliny byly zachytávaný. Dále byly provedeny protipožární opatření. Po příjezdu jednotek Hasičů MSK jim bylo místo události předáno.