Dopravní nehoda v katastru obce Valašská Bystřice, místní část Žáry

12.03.2022

V 11:44 byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v katastru obce Valašská Bystřice v místní části Žáry. Současně byla na místo události vyslána hlídka Policie ČR a posádky ZZS.

Více informací v tiskové zprávě HZS Zlínského kraje:

Ve Valašské Bystřici v okresu Vsetín zasahuje od 11:57 hodin jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody dodávky. Nehoda je ve směru od Rožnova pod Radhoštěm u hospody Na dílech. V době nehody v dodávce jely 3 osoby. Zraněná byla jedna osoba, kterou díky nesjízdné a namrzlé vozovce museli hasiči nést v nosítkách asi 100 metrů k sanitce zdravotnické služby. Dále byla provedena protipožární opatření a odpojení autobaterie. Dále jsme pomohli s vyložením nákladu na vidlici traktoru. Dodávka byla následně s pomocí traktoru vytažena na silnici.  (RŽ)