Dopravní nehoda v obci Horní Bečva

13.07.2022

V 14:14 byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v obci Horní Bečva, kde byla ohlášena dopravní nehoda po nárazu osobního automobilu do betonové zídky. Na místo události byla současně vyslána místní jednotka SDH Horní Bečva, jednotka HZS Zlínského kraje - stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje:

Na silnici souběžné s I/35 nad přehradou Horní Bečva v okresu Vsetín narazil po druhé hodině odpolední osobní automobil do betonové zídky. V době nehody v autě jela dospělá osoba a 4 děti. Všechny osoby z automobilu jsou v péči Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Děti od nás dostaly dráčka Záchranáčka. Provedli jsme protipožární opatření. Na místě zasahují jednotky HZS Zlínského kraje stanice Valašské Meziříčí, jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotka Sboru dobrovolných hasičů obce Horní Bečva. Nárazem došlo k utržení autobaterie. Provozní kapaliny jsme zasypali sorbentem. Vzhledem k vysokým teplotám velitel zásahu rozhodl o snížení ochrany. Po naložení poškozeného vozidla na vůz odtahové služby jsme provedli úklid vozovky. (RŽ)