Dopravní nehoda v Rožnově pod Radhoštěm ul. Partyzánská

28.01.2024

V 16:08 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault společně s jednotkou HZS stanice Valašské Meziříčí k dopravní nehodě v prostoru křižovatky ulic Bayerova x Partyzánská v Rožnově pod Radhoštěm. Na místo byla vyslána také posádka ZZS a Policie ČR. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda tří osobních automobilů a došlo ke zranění jedné osoby, které byla poskytnuta předlékařská první  pomoc a po příjezdu posádky  ZZS část jednotky asistovala při dalším ošetření a přípravě osoby na transport do zdravotnického zařízení. Druha část jednotky prováděla označení místa dopravní nehody, protipožární opatření a jímání uniklých provozních kapalin z havarovaných automobilů společně s jednotkou HZS - stanice Valašské Meziříčí. Po vyšetření nehody Policií ČR  byl proveden úklid komunikace, havarované vozidla byly naložené na odtahové služby a komunikace byla po očištění plně zprůjezdněna.