Dopravní nehoda v Rožnově pod Radhoštěm

17.08.2022

V 08:59 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě na ul. Meziříčská v Rožnově pod Radhoštěm, současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Zlk. stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.

Informace HZS Zlínského kraje:

U nehody dvou osobních vozidel, která se stala v Rožnově pod Radhoštěm, zasahovali dnes dopoledne profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a hasiči města Rožnov pod Radhoštěm. Při střetu byly zraněny dvě osoby, které si do péče převzala zdravotnická záchranná služba. Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie. Taktéž došlo k úniku provozních kapalin, které hasiči zasypali sorbentem. Příčina a okolnosti nehody jsou v šetření Policie ČR. (LJ)