Dopravní nehoda v Rožnově pod Radhoštěm

18.01.2024

11:01 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault společně s jednotkou HZS stanice Valašské Meziříčí k dopravní nehodě v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Meziříčská. Na místo události byla vyslána také posádka ZZS a Policie ČR.

Více info v tiskové zprávě HZS Zlínského kraje.

Krátce před polednem vyjely dvě jednotky hasičů do ulice Meziříčská v Rožnově pod Radhoštěm k nehodě dvou osobních vozidel.

Nehoda si vyžádala jedno zranění. Hasiči u aut provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie. K úniku provozních kapalin nedošlo. Po zadokumentování nehody Policií ČR odstranili hasiči jedno rozbité vozidlo z komunikace, druhé po nárazu skončilo mimo cestu. Poté hasiči uklidili vozovku od střepů a vrátili se zpět na své základny. (LJ)