Dopravní nehoda v Rožnově pod Radhoštěm

19.01.2024

05:35 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault společně s jednotkou HZS - stanice Valašské Meziříčí k dopravní nehodě na ul. Meziřičská v Rožnově pod Radhoštěm.

Po příjezdu na místo události a provedení průzkumu bylo zjištěno že došlo k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, který přerazil sloup ze světelnou signalizaci a skončil na ostrůvku mezi jízdními pruhy. Jednotka provedla protipožární opatření, jímání uniklých provozních kapalin a označení místa dopravní nehody. Jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí byla během jízdy k místu události odvolána a vrácena zpět na svou základnu. Na místo události byl povolán správce, který provedl odpojení poškozeného semaforu. Po zadokumentování místa dopravní nehody Policii ČR byl proveden úklid komunikace a vozidlo naloženo na odtahovou službu, kterou si zajistil majitel vozidla.