Exploze v podchodu v blízkosti OD Láz

16.12.2023

V 19:24 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault společně s jednotkou HZS stanice Valašské Meziříčí a hlídkou Policie ČR k nahlášené explozi v podchodu poblíž OD Láz v Rožnově pod Radhoštěm. Po příjezdu na místo události a provedení průzkumu bylo zjištěno že pravděpodobně následkem exploze došlo k vysypání skleněné výplně u vstupu do podchodu. Naštěstí v době exploze se nepohybovala žádná osoba v blízkosti a nedošlo tak k žádnému zranění. Jednotky po zadokumentování události Policií ČR provedla úklid zbylých střepu a místo bylo označeni pomocí vytyčovací pásky, informován bude také příslušný odbor městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm k provedení opravy chybějící výplně. Událost dále šetří Policie ČR.