Požár rodinného domu v obci Hutisko-Solanec

12.05.2023

V 12:58 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault a výškovou technikou AP27 T815 k požáru rodinného domu v obci Hutisko-Solanec.  Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, jednotky SDH Prostřední Bečva, Horní Bečva a místní jednotka SDH Hutisko-Solanec. Po příjezdu na místo události již zde probíhalo hašení místní jednotkou z venkovní strany. Do objektu byl natažen jeden vysokotlaký proud a hasiči vybaveni dýchacími přístroji prováděli hasební práce uvnitř objektu.  Po ustavení výškové techniky, byl nasazen další proud k hašení objektu. Na místě události byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu.