Požár zahradního domku v obci Vidče

24.05.2023

V 16:30 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k požáru zahradního domku v obci Vidče. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašská Bystřice, JSDH Valašská Bystřice a místní jednotka SDH Vidče.

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje:

Škodu padesát tisíc korun způsobil dnes odpoledne požár krytého posezení v zahradě rodinného domu v obci Vidče na Vsetínsku. K události, kterou nahlásil soused, byli vyslání profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a hasiči města Rožnova pod Radhoštěm, dále jednotky SDH Valašské Bystřice a Vidče. Hasiči požár lokalizovali během pár minut pomocí dvou proudů hasební vody a poté dohašovali skrytá ohniska a kontrolovali celé požářiště termokamerou. Příčina vzniku požáru je nyní v šetření vyšetřovatele příčin požárů. (LJ)