Při hraní airsoftu v opuštěném domě propadl přes dvě patra v Rožnově pod Radhoštěm

17.07.2022

V 11:24 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k záchraně osoby po pádu z výšky v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Pod Pindulu. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Zlínského kraje - stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a hlídka Policie ČR. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že osoba se propadla z výšky cca 8m do sklepení budovy. Jednotka spolupracovala s posádkou ZZS při prvotním ošetření osoby a následně za použití vanových nosítek společně s jednotkou HZS byl proveden transport osoby k sanitnímu vozu. Po příletu vrtulníku LZS Ostrava, byla zraněná osoba přenesena do vrtulníku a transportovaná k dalšímu ošetření do nemocnice.