Spolupráce s posádkou ZZS a Horskou službou při záchraně osoby v obci Dolní Bečva

30.01.2024

V 15:18 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou NA-L2 Nissan společně s jednotkou SDH Hutisko -Solanec a Horskou službou vyslána k asistenci posádce ZZS k záchraně osoby po pádu ze stromů  v blízkosti rekreační chaty na samotě, ke které je nesjízdná komunikace. Jako první na místo události dorazila horská služba se čtyřkolkou vybavenou sněžnými pásy.  Jednotka asistovala horské službě s přípravou osoby na transport a uložení na transportní vozík. Následně byl proveden transport k vozidlu ZZS. Jednotka SDH Hutisko Solanec, která vyrazila na místo události také s terénní čtyřkolkou byla následně vrácena z důvodu dostatku sil a prostředku na místě události.