Záchranná zraněné osoby po pádu v katastru obce Hutisko-Solanec

10.05.2024

V 12:10 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault záchranně osoby po pádu v katastru obce Hutisko-Solanec lokalita v Za Huti. Současně byla na místo události vyslána jednotka SDH Horní Bečva, jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a posádka ZZS.

Naše jednotka dorazila na místo události společně s posádkou ZZS, zraněná osoba se nacházela mimo komunikaci poblíž místního potůčku. Jednotka asistovala posádce ZZS. Po základním vyšetření byla  osoba transportována pomoci páteřové desky do vakuové matrace a následně do sanitního vozu. Po provedení stabilizace pacienta byl proveden transport do nemocničního zařízení a všechny jednotky se vrátily zpět na své základny.