03.06.2019 - Plánované Taktické cvičení složek IZS v Rožnově pod Radhoštěm

03.06.2019

Upozorňujeme občany v Rožnově pod Radhoštěm, že dne 03.06.2019 cca kolem 10:00 hod. Proběhne plánované taktické cvičení v prostorách krytého bazénu v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Svazarmovská. Cílem cvičení je záchrana osob (zaměstnanců) při simulovaném úniku chlóru ve stanici chlórovny uvnitř krytého bazénu, dále procvičení postupu při zásahu na nebezpečnou látku, ověření dojezdových časů všech složek IZS. Cvičení se budou účastnit všechny složky IZS (Hasičský sbor města Rožnova pod Radhoštěm, jednotky HZS Zlínského kraje, Policie ČR, Městská policie Rožnova pod Radhoštěm a Zdravotní záchranná služba Zlínského kraje). V místě cvičení může dojít k omezení v dopravě, zároveň zde bude větší počet techniky složek IZS, Policie ČR společně s městkou Policii bude řídit dopravu.