Hasičský sbor města Rožnova pod Radhoštěm

Aktuální články:

V 15:20 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k požáru komínu v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Chodská. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí. Po příjezdu na místo události a provedení průzkumu bylo zjištěno že došlo k požáru komínového tělesa Rodinného domu....

v 10:50 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou NA-L2 Nissan k asistenci posádce ZZS při transportu nemohoucí osoby z rodinného domku na samotě v katastru obce Hutisko-Solanec.

V 08:50 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní železniční nehodě v městě Zubří. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS - stanice Valašské Meziříčí, dále jednotka hasičského záchranného sboru správy železnic Přerov, Policie ČR, posádka ZZS a LZS Ostrava.

Dne 3. března 2014 došlo k požáru horské chaty Libušín v Moravskoslezských Beskydech. Na likvidaci požáru se podílelo celkem 13 profesionálních a dobrovolných jednotek PO ze Zlínského a v rámci mezikrajské pomoci také z Moravskoslezského kraje. Celkem u požáru zasahovalo 96 hasičů.

V 19:35 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k úniku většího množství nafty s nákladního automobilu v obci Horní Bečva. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS- stanice Valašské Meziříčí a Policie ´ˇČR.

Statistika návštěvnosti:

Důležité telefonní čísla: