AKTUALITY ZÁSAHY

V 14:27 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k záchranně invalidní osoby ze schodišťové plošiny z důvodu technické poruchy. v Rožnově pod Radhoštěm, lokalita dolní paseky.

V 21:44 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k požáru Rodinného domu v obci Veselá, na místo události byla současně vyslána jednotka HZS - stanice Valašské Meziříčí, jednotka SDH obce Zašová a místní jednotka SDH Veselá.

Ve 09:22 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault a následně také NA-L2 Nissan a CAS32 T815 k odstranění nebezpečných stavu - rozlitý beton na hlavním silničním tahu E442 ul. Meziříčská v Rožnově pod Radhoštěm.

Ve 14:56 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k otevření uzavřených prostor do bytové jednotky ve které se nacházelo dítě v Rožnově pod Radhoštěm, ul. V Aleji. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a Policie ČR.

V 20:05 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou DA-L1 Toyota k vyproštění osob z výtahu na ul. 5. května v Rožnově pod Radhoštěm. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že pravděpodobně z důvodu technické závady došlo k zaseknutí výtahu v mezipatře panelového domu. Jednotka provedla nouzové otevření...

Ve 13:49 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v prostoru světelné křižovatky u Eroplánu. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS - stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR. Po příjezdu byla zjištěna dopravní nehoda dvou osobních vozidel. Na místě...

V 17:11 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault a NA-L2 Nissan k asistenci posádce ZZS do místní části Tylovice v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána jednotka SDH Vigantice s terénní čtyřkolkou a vozíkem.

15:47 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault a NA-L2 NISSAN společně s jednotkou HZS stanice Valašské Meziříčí k záchraně osoby s pomoci AED do obce Valašské Bystřice. Po příjezdu na místo události zde již byla posádka ZZS, lékař následně konstatoval u osoby exitus.

V 05:13 hod. byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě na silnici E442 v katastru obce Zašová. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS - stanice Valašské Meziříčí. Po příjezdu na místo události již zde prováděla zásah jednotka HZS, naše jednotka provedla nasvětlení místa...