AKTUALITY ZÁSAHY

V 20:56 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě motocyklu a automobilu na ul. Meziříčská v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.

V 16:03 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k pátrání po pohřešované osobě v katastru obce Hutisko-Solanec.

V 06:54 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě motocyklu a osobního automobilu na ul. 1.máje v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána posádka ZZS a Policie ČR.

V 11:10 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k spadlému stromu na vedení elektrické energie v obci Prostřední Bečva, místní část Kněhyně. Současně byla na místo události vyslána jednotka SDH Horní Bečva.

V 11:36 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k vyvrácenému stromu na drátech elektrického vedení v obci Vidče. Po příjezdu na místo události byl strom odstraněn pomocí motorové pily.

V 11:35 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k záchraně osoby po pádu poblíž vyhlídkové terasy u přehrady v obci Horní Bečva. Současně byla na místo události vyslána místní jednotka SDH Horní Bečva, jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, Policie ČR, posádka ZZS a vrtulník LZS...