AKTUALITY ZÁSAHY

V 19:09 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k zakouřeným sklepním prostorům v bytovém domě na ul. 1.Máje v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí.

V 10:10 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm, ul. Letenská s technikou CAS24 Renault k odstranění nebezpečných stavu - odstranění části stromu, který zůstal zaklíněn pod mostem po bleskových povodních a v případě dalších vydatnějších dešťů hrozilo ucpání a vyletí místního potoka.

V 17:23 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Kramolišov. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a Policie ČR.

V 12:59 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě v katastru obce Dolní Bečva na silnici E442. Na místo události byla současně vyslána jednotka HZS - stanice Valašské Meziříčí a posádka Policie ČR. Po příjezdu na místo události a provedení průzkumu bylo zjištěno že všechny osoby jsou...

V 17:08 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k pádu stromu na osobní automobil na ul. Zuberské v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS - stanice Valašské Meziříčí a Policie ČR.

V 17:53 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k záchraně dvou srnčat, které uvízly ve skružích v katastru města Zubří. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí.

V 04:20 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k podezření na požár v obci Vigantice. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno že se jedná o dohořívající ohniště po pálení, na místě události se však nenacházela žádná osoba, která by prováděla dohled.