AKTUALITY ZÁSAHY

V 08:55 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k odstranění znečištění na komunikaci v Rožnově pod Radhoštěm v blízkosti železničního přejezdu u průmyslového areálu. Na místo události byla vyslána současně hlídka Policie ČR.

V 20:28 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault a CAS32 T815 k požáru v části Rodinného domu. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, jednotka SDH Horní Bečva a místní jednotka SDH Dolní Bečva.

V 16:06 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k záchraně osoby z uzavřeného bytu v Rožnově pod Radhoštěm na ul. 5.května. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a posádka ZZS.

V 09:59 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě na silnici E442 v obci Zašová. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR.

V 23:25 byli vysláni profesionální hasiči města Rožnova pod Radhoštěm s technikou NA-L2 Nissan vyslání k transportu osoby pro posádku ZZS z lokality Janinova Louka v obci Horní Bečva. Současně byla na místo události vyslána jednotka SDH Hutisko-Solanec z terénní čtyřkolkou a místní jednotka SDH Horní Bečva.