Dopravní nehoda se zraněním poblíž obce Zašová na silnice E442

21.09.2020

V 07:40 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renault k dopravní nehodě dvou osobních automobilu na silnici E442 poblíž obce Zašová. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS Valašské Meziříčí, posádka ZZS a Policie ČR. Po příjezdu na místo události již zde zasahovala jednotka HZS Valašské Meziříčí, která prováděla vyprošťovací práce. Jednotka dále spolupracovala při vyprošťování dle pokynů velitele zásahu.

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje:

Krátce před osmou hodinou ranní se na silnici I/35 u Stříteže nad Bečvou na Vsetínsku čelně střetla dvě osobní vozidla. Na místo byly vyslány složky IZS včetně profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí a hasičů města Rožnov pod Radhoštěm. Nehoda obousměrně uzavřela komunikaci. Při střetu došlo ke zranění dvou osob. Jedna zraněná žena zůstala ve vozidle zaklíněna. Zasahující hasiči ji opatrně vyprostili z vraku auta, a to s pomocí páteřové desky. Poté ji předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Obě zraněné osoby záchranáři transportovali do nemocnice k dalšímu vyšetření. Nakonec hasiči odtáhli vozidla mimo silnici, uklidili vozovku a komunikace byla opět plně průjezdná.