Dopravní nehoda v Rožnově pod Radhoštěm - Uhliska

21.03.2019

V 16:36 hod. byla vyslána jednotka s technikou CAS16 MAN 4x4 k dopravní nehodě na silnici vedoucí z Rožnova pod Radhoštěm do obce Valašská Bystřice. Po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda osobního a dodávkového automobilu, který se následkem dopravní nehody nacházel mimo komunikaci. Jednotka provedla protipožární opatření a jimaní unikajících provozních kapalin. Dvě osoby byly následkem nehody zraněny.

Informace Policie ČR:

Spěchat se mu nevyplatilo

VSETÍNSKO: Při srážce dodávky s osobním autem utrpěli řidiči lehká zranění.

Včera odpoledne se nedaleko Rožnova pod Radhoštěm srazila dodávka s osobním autem. Řidič dodávky i řidička osobáku utrpěli lehká zranění. Škoda překročila dvě stě tisíc korun.

O půl páté včerejšího odpoledne jel s dodávkou tovární značky Peugeot jednatřicetiletý řidič z okresu Vyškov. S vozem jel ze směru od Valašské Bystřice a blížil se k Rožnovu pod Radhoštěm. Začal předjíždět před ním ve stejném směru jedoucí osobní auto Peugeot. Bylo to ale v okamžiku, kdy čtyřiapadesátiletá řidička z Rožnova pod Radhoštěm s tímto autem již odbočovala vlevo. Došlo k nárazu dodávky do osobního vozidla. Osobní auto zůstalo na silnici, dodávka skončila na louce.

Při dopravní nehodě utrpěli oba řidiči lehké zranění a byli převezeni na ošetření. Policisté u nich provedli dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. Ty byly u obou negativní. Při nehodě vznikla škoda na osobním vozidle ve výši devadesát tisíc korun a na dodávce sto dvacet tisíc korun.

Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti této dopravní nehody.

22. března 2019, por. Bc. Vladislav Malcharczik

zdroj informací: www.policie.cz