Požár buňky na kolech v městě Zubří

22.11.2021

V 04:48 byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k požáru zahradní buňky v městě Zubří. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a místní jednotka SDH Zubří.

Více informací v tiskové zprávě HZS Zlínského kraje.

Profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí společně s hasiči města Rožnov pod Radhoštěm a ze Zubří zasahovali dnes v brzkých ranních hodinách u požáru buňky na kolech, stojící v těsné blízkosti vzrostlých stromů a rodinného domu v Zubří na Vsetínsku. Událost se obešla bez zranění. Na požářiště se dostavil i vyšetřovatel hasičů, který šetřením zjistil, že k požáru došlo při použití topidla na pevná paliva. S majitelem vyčíslil vzniklou škodu na 74 tisíc korun. (LJ)