Požár plynového sporáku v městě Zubří

22.12.2019

V 11:58 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Renault k požáru plynového sporáku v Rodinném domě v městě Zubří. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a místní jednotka SDH Zubří.

Informace HZS Zlínského kraje:

Majitel samostatně stojícího rodinného domu na ulici Pod Lipůvkou v Zubří v okresu Vsetín hasičům ohlásil požár plynového sporáku. V 11:58 hodin byl proto vyhlášen požární poplach jednotce profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí, jednotce Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotce dobrovolných hasičů města Zubří. Hasiči po příjezdu zjistili, že požár už je uhašen. Na místo požáru se dostavila Policie České republiky a později vyšetřovatel hasičů, který byl u předchozího požáru bytového domu v Krásnu nad Bečvou. Vyšetřovatel hasičů zjistil závadu na elektroinstalaci automatického zapalování plynu. Výše škody byla určena v předběžné výši pět tisíc korun. (RŽ)