Přehled události dne 21.04.2019

21.04.2019

11:21 hod. - Uvolnění/zprůjezdnění světelné křižovatky v Rožnově pod Radhoštěm

Jednotka byla vyslána k odstranění nepojízdného vozidla s prostoru světelné křižovatky "u Janíka"  a její plné zprůjezdnění. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že provoz blokuje porouchaný traktor s vlekem a brání tak plynulému provozu a průjezdu světelné křižovatky. Jednotka provedla odtažení techniky mimo prostor křižovatky. Po celou dobu zásahu byla doprava řízena hlídkou městské Policie Rožnova pod Radhoštěm.


15:32 hod. - Dopravní nehoda na ul. Meziříčská v Rožnově pod Radhoštěm

Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v prostoru křižovatky "u BILLY", po příjezdu na místo události byla zjištěna dopravní nehoda motocyklu, kde řidič nebyl zraněn. Jelikož nedocházelo k úniku žádných provozních kapalin, bylo místo události předáno Policii ČR. Jednotka byla při návratu na svou základnu vyslána k další dopravní nehodě.


15:56 hod. - Dopravní nehoda na silnici vedoucí z obce Hutisko-Solanec směr Soláň. 

Jednotka byla vyslána k dopravní nehodě motocyklu se zraněním dvou osob. Na místo události byly vyslané také dva vozy ZZS a Policie ČR. V době příjezdu naší jednotky již byla na místě události posádky ZZS, které prováděly ošetřování dvou zraněných osob. Jednotka překontrolovala místo dopravní nehody, jelikož nebyl zjištěn žádný únik provozních  kapalin bylo místo události předáno Policii ČR a jednotka se vrátila zpět na svou základnu.