Přehled výjezdu 03.10.2020

03.10.2020

09:32 hod.

Odstranění spadlého stromu na komunikaci ul. Ostravská v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě zjištěn strom, který blokoval jeden jízdní pruh. Jednotka provedla pořezání pomocí motorové pily a zprůjezdnění komunikace.


11:10 hod.

Odstranění spadlých stromu na komunikaci ul. Pod Pindulu v Rožnově pod Radhoštěm. 

Ilustrační foto
Ilustrační foto

12:12 hod.

Odstranění spadlých stromu na komunikaci ul. Pod Pindulu v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě stromy pořezány motorovou pilou, komunikace plně zprůjezdněna.


12:36 hod.

Odstranění zlomeného stromu nad komunikací v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Pod Hrází. Zlomená část stromu byla stažena za použití kladky a lanového navijáku, následně strom pořezán motorovou pilou.


13:54 hod.

Odstranění spadlého stromu přes komunikaci, ul. Na končinách v Rožnově od Radhoštěm. Strom odstraněn pomocí motorové pily, komunikace plně zprůjezdněna.


15:36 hod.

Odstranění spadlého stromu v lokalitě Videčské Paseky v obci Vidče. Po příjezdu na místo zjištěný strom, který blokoval místní komunikaci. Jednotka provedla odstranění stromu pomocí motorové pily.

Ilustrační foto
Ilustrační foto

17:01 hod.

Zajištění obložení na panelové domě v Rožnově pod Radhoštěm, ul. 5.května. Po příjezdu na místo události zjištěno uvolněné obložení na panelovém domě. Jednotka provedla označení nebezpečného prostoru za pomoci výstražné pásky a zabránila vstupu osob. Na místo události bylo prostřednictvím operačního střediska povolána lezecká skupina ze stanice HZS Valašské Meziříčí. Po příjezdu lezecké skupiny, jednotka dále asistovala dle pokynu velitele zásahu. 


18:11 hod.

Odstranění spadlého stromu přes komunikaci v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Hradisko


18:38 hod.

Spadlý strom na vedení VN v Rožnově pod Radhoštěm, ul Hradisko. Událost byla předána pracovníkům energetické pohotovostní služby.