Přehled výjezdu 30.10.2018

30.10.2018

V 13:18 hod - odstranění spadlého stromu na komunikaci v Rožnově pod Radhoštěm

Jednotka vyjela na nahlášený spadlý strom v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Ostravská. Po příjezdu na místo události, byl zjištěný vyvrácený strom, který zasahoval do jízdního pruhu. Jednotka provedla jeho odstranění pomocí motorové pily.


V 09:27 hod. - odtržena část střechy na Horském hotelu na Pustevnách.

Jednotka vyjela k nahlášené odtržené části střechy horského hotelu na Pustevnách. Po příjezdu na místo události a provedení průzkumu bylo rozhodnuto o povolání lezeckého družstva ze stanice HZS Valašské Meziříčí. Výškovou techniku nebylo vzhledem k silným poryvům větru možno použit. Po příjezdu jednotky HZS Valašské Meziříčí bylo postupně provedeno zajištění uvolněné části plechové střechy. 


07:58 hod. - uvolněna střešní krytina v Rožnově pod Radhoštěm

Jednotka vyjela na ohlášenou událost, uvolněna plechová krytina na střeše panelového domu v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Kulturní. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že následkem silného větru došlo k odtržení oplechování na střeše panelového domu. Jednotka provedla demontáž uvolněné krytiny a provizorní zajištění dalších plechu. Plechová krytina byla ze střechy snesena do chodby domu. 


06:51 hod. - Odstranění spadlého stromu - Rožnov pod Radhoštěm

Jednotka vyjela na odstranění spadlého stromu v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Pod Pindulu. Strom byl odstraněn pomocí motorové pily. Poškozené telekomunikační vedení bylo oznámeno prostřednictvím operačního střediska HZS na dispečink telekomunikaci.