Přehled výjezdu na Silvestra a Nový rok 2022

01.01.2022

Silvestr - 31.12.2021:

Ve 13:24 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k otevření rodinného domu v obci Horní Bečva z důvodu obav o rodinného příslušníka, který nebyl již od vánoc s nikým v kontaktu a na výzvy nijak nereagoval. Na místo vyjela současně Policie ČR a posádka ZZS. Po provedeném průzkumu na místě události a následně i rodinného domu byl majitel nalezen uvnitř bez zranění a zdráv.

V 17:16 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault, vyslána na žádost Policie ČR k úklidu komunikace po dopravní nehodě v obci Valašská Bystřice

Nový rok 01.01.2022

V 00:32 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k požáru kontejneru na komunální odpad v Rožnově pod Radhoštěm, ul. Meziříčská, požár byl lokalizován a likvidován pomoci jednoho proudu vysokotlaké vody.

Ve 02:36 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k požáru kontejneru na komunální odpad, kde v blízkosti stojí zaparkované automobily na ul. Revoluční v Rožnově pod Radhoštěm. Současně byla na místo události vyslána jednotka HZS stanice Valašské Meziříčí a hlídka Policie ČR. Požár byl lokalizován a likvidován jedním proudem vysokotlaké vody, jelikož následkem požáru došlo k poškozeni zaparkovaného automobilu byl na místo události povolán vyšetřovatel HZS Zlínského kraje.

V 11:49 hod. byla vyslána jednotka profesionální hasičů města Rožnova pod Radhoštěm s technikou CAS24 Renault k úklidu komunikace poblíž OD Kaufland v Rožnově pod Radhoštěm od střepu, které ohrožovaly bezpečnost a plynulost dopravy.