Při dopravní nehodě poškodil veřejné osvětlení v Rožnově pod Radhoštěm

14.03.2019

V 02:45 hod. byla vyslána jednotka s technikou CAS16 MAN 4x4 k dopravní nehodě v Rožnově pod Radhoštěm, ul. nábřeží Dukelských hrdinů.

Informace HZS Zlínského kraje:

Dnes v noci naboural v Rožnově pod Radhoštěm osobní automobil do sloupu veřejného osvětlení.

Nehoda osobního automobilu bez zranění na nábřeží Dukelských hrdinů v Rožnově pod Radhoštěm byla hasičům ohlášena v 2:44 hodin. K nehodě byla vyslána jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm.

Průzkumem bylo zjištěno, že poškozený sloup veřejného osvětlení je neustále pod proudem. Velitel zásahu si vyžádal příjezd pohotovostní služby provozovatele veřejného osvětlení. Hasiči provedli dále protipožární opatření a unikající pohonné hmoty jímali do záchytné vany.

Po zadokumentování nehody Policií České republiky provedli úklid vozovky a vrátili se zpět na zbrojnici.